אודות

היישר מהמטע שלנו הנמצא למרגלות הרי הגליל העליון- בבית בד חדשני עם מיטב הטכנולוגיה, הפקנו עבורכם מזנים שגדלים בארץ ישראל מזה מאות שנים, שמן זית משובח עם תשומת לב אישית.

מכלול תנאי הסביבה הגליליים, מאפשרים לזיתים שלנו לשמור על הטעמים האותנטיים שלהם. אנו דואגים לטפל בהם במסירות, ובקפידה. בהגיע עונת המסיק, כל זן מקבל התייחסות אישית בהתאם לרמת הבשלתו ומצבו האופטימלי.

הזיתים בכרם נקטפים באהבה ומועברים באותו היום של המסיק ישירות לבית הבד שם עוברים תהליך של "כבישה קרה", על מנת לשמור על תכונותיו הטבעיות של השמן. שמן הזית שלנו מטופל היטב ובעל רמת חומציות של פחות מ- 0.5 השומרת על מרקם ייחודי וטעם משובח.

לבחירתכם בלנד עדין של זיתי ברנע ואסקל, פיתוחים ישראליים המגיעים מהכרם אליכם הביתה או שמן זית מודגש מזן סורי משובח.

הסיפור המשפחתי

הכרם הוקם עי ידי משפחת אדרעי. משפחה ששורשיה נטועים עמוק בארץ ישראל – מעל לשנים עשר דורות בגליל. האהבה לארץ, הציונות האמיתית ואהבת האדם, הן שהפכו את החלום להקמת הכרם למציאות.

הכרם נקרא על שם אחינועם, אבי המשפחה, איש הגליל, יליד צפת אשר היה לוחם צדק ופעל רבות בחייו לטובת האחר. בניו הלכו בדרכו והקימו את עמותת "אחינועם – לקידום שיוויון הזדמנויות".

עצי הזית נטעו עבור מטרה נעלה – בניית ארץ ישראל תוך דאגה לארץ וליושביה ולכן כל הרווחים משמן הזית הם תרומה ומוקדשים לפעילויות העמותה.

 

דילוג לתוכן